JUPIT | IT sprendimai ir priežiūra | Kompiuterių remontas | Tinklalapių kūrimas

APIE JUPIT

JUPIT teikia informacinių technologijų paslaugas Raseinių mieste, rajone bei kitose apskrityse. Bendradarbiaujame su dauguma įmonių ir fizinių asmenų.
Mes siekiame pritaikyti geriausius sprendimus įvairių sričių įmonėms ir kiekvieno kliento problemas sprendžiame pagal jo poreikius ir galimybes.

Didesnė nei 5 metų patirtis šioje sferoje leidžia operatyviai išspręsti iškilusias problemas ir padaryti Jūsų informacinės sistemos darbą kuo našesnį ir stabilesnį. Mes pasirūpinsime Jūsų IT problemomis, todėl Jūs galėsite daugiau laiko skirti savo pagrindinėms veikloms.

JUPIT teikia tokias paslaugas kaip: internetinių svetainių kūrimas, IT sprendimai ir priežiūra, kompiuterių remontas, banerių ir logotipų kūrimas, vaizdo stebėjimo kamerų montavimas bei kitos su IT susijusios paslaugos. Visada atsižvelgiame į Jūsų nuomonę, bendraujam mandagiai ir profesionaliai. Siekiame, kad klientas liktų patenkintas, nes esame įsitikinę, kad būtent visi šie kriterijai gali sukurti kokybiškų paslaugų visumą ir malonų bendradarbiavimą.

Konsultuojame ir patariame telefonu, elektroniniu paštu, jei yra poreikis atvažiuojame į
Jūsų nurodytą vietą.

Paskambinkite!

Darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.

8 639 79 681

Parašykite eletroninį laišką!

24/7

justinas.pipiras@jupit.lt

Susisiekite dabar!

Palikitę atsiliepimą!